Victoria beauty face

Дневна крема за лице со екстракт од полжав 50мл

Ги регенерира клетките.Го хидратира лицето.Израмнува брчки,белези од акни и хирушки интервенции.За сите типови на кожа

Ноќна крема за лице со екстракт од полжав 50 мл

Ги регенерира клетките.Ја хидратира кожата.Израмнува брчки,белези од акни и хирушки интервенции.За сите типови на кожа

Избелувачка крема за лице со екстракт од полжав 50 мл

За сите типови на кожа со нерамномерна пигментација,пеги,белези од акни или старосни флеки.Ги побелува темните дамки.Го изедначува тенот на лицето.Хидратира.

Серум за лице против брчки со екстракт од полжав 30 мл

За лице,врат и деколте.99% природни состојки.Со екстракт од полжав,алое вера и екстракт од краставица.Елиминира пеги,смирува и ја враќа еластилноста на кожата.Погоден за сува кожа.

Еликсир со чист екстракт од полжав 30мл
Крема за околу очи со екстракт од полжав 30 мл

Отстранува темни флеки под очите.Хидратира и намалува брчки.Без алергени.За сите типови на кожа

Регенеративна маска за лице со полжав 250 мл

Регенерира.Ја обновува кожата.Ја подобрува еластичноста на кожата.Го забавува процесот на стареење и го изедначува тенот на кожата воедно ја освежува кожата и ја прави мазна.

Мицеларна вода за лице со екстракт од полжав 200 мл

Се користи за целото лице и пределот околу очите , без потреба за измивање со вода.Ја отстранува целосно шминката и чисти од нечистотии.Длабоко хидратира.

Мицеларна вода за лице со екстракт од полжав 400 мл

Се користи за целото лице и пределот околу очите , без потреба за измивање со вода.Ја отстранува целосно шминката и чисти од нечистотии.Длабоко хидратира.

Крема за лице со екстракт од полжав и витамински коктел 50мл

За хидратација на млада и мрсна кожа.Со 100% хијалуронса киселина и слуз од полжав и витамини А,Е и Ф.Спречува рана појава на брчки и штити од штетните надворешни влијанија.

Крема за лице со екстракт од полжав и Q10 50мл

Со 100% коензим Q10 и екстракт од слуз од полжав за жени над 35 год.Помага против предвремено стареење на кожата.Ги регенерира клетките и дава еластичност.За сите типови на кожа.

Лифтинг крема за лице со екстракт од полжав 50 мл

Ја затегнува зрелата кожа над 50 год.Регенерира и ја стимулира синтезата на колаген.Штити од надворешни негативни фактори.Хидратира и ја омекнува кожата.

Осветлувачка 3Д маска за лице + серум со екстракт од полжав

Ја осветлува кожата и го израмнува тенот.Има главно регенерирачко дејство и ја подобрува еластичноста на кожата.Го забавува процесот на стареење.

Регенеративна 3Д маска за лице +серум со екстракт од полжав

Ја подобрува состојбата на остарената кожа.Го олеснува абсорбирањето на активните состојки од маската.Има регенеративно дејство и го забавува прцесот на стареење на кожата.

Ноќна крема за лице со чисто арганово масло 50 мл
Дневна крема за лице со чисто арганово масло 50 мл
13
ml-12
Хихјалуронска крема за лице со морски алги 50мл
Хиијалуронска крема за лице со авокадо 50мл
Хијалуронска крема за лице со кавијар 50мл
Хијалуронска крема за лице со екстракт од сладунец 50мл
Дневна крема за лице со екстракт од канабис 50мл
Ноќна крема за лице со екстракт од канабис 50мл
Серум за лице со хијалурон и суперфудс 20 мл (ВЕГАН)
Серум за лице со хијалурон и колаген антиејџ 20 мл
Златна маска за лице
Бабл маска за лице со јаглен и О2
Бабл маска за лице со куркума и О2
23
ml-14
ml-9
ml-5
ml-4
ml-6
ml-7
ml-8